7 wskazówek, jak znaleźć dom przyjazny psom

7 wskazówek, jak znaleźć dom przyjazny psom

Szukasz domu lub mieszkania, który będzie domem dla Twojego czworonożnego przyjaciela merdającego ogonem? Poniżej lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, jeśli chcesz znaleźć dom przyjazny psom.

1. Prywatny ogródek

Czy dom posiada choć niewielki, zielony, prywatny teren? Ogródek to raj dla niewielkiego zwierzaka, jeśli takiego posiadasz. Jednak upewnij się, że wysokość ogrodzenia jest odpowiednia, aby powstrzymać zwierzę przed ucieczką. 

2. Tereny przyjazne dla zwierząt w okolicy

Zorientuj się czy w okolicy są przyjemne ścieżki spacerowe, otwarta przestrzeń, park a może nawet specjalne wybiegi dla psów. 

3. Paczka merdających przyjaciół

Zobacz czy w sąsiedztwie mieszkają psi koledzy. Oznaką tego będą zabawki w ogrodzie, dodatkowe drzwi czy naklejki na samochodach albo dochodzące odgłosy, świadczące o tym, że Twój pies ma szansę poznać nowych przyjaciół do zabaw i spacerów. 

4. Przychylni sąsiedzi

Upewnij się, że mieszkańcy okolicy są przyjaźni psom. Tabliczki z zakazami naokoło czy wywieszone ogłoszenia z informacjami czego zwierzętom nie wolno nie świadczą o przyjaznym stosunku sąsiadów do psów.

5. Miejsce do przechowywania psiego ekwipunku

Jeśli zabawki, smycze i inne psie akcesoria będą miały swoje osobne miejsce, zdecydowanie łatwiej będzie zapanować nad porządkiem. 

6. Podłogi i ściany

Białe, z wysokim włosiem wykładziny, nie, to nie jest to, czego szukasz! Zwróć uwagę na pokrycie podłogi. Musi być łatwe do utrzymania w czystości i odporne na zarysowania. Jeśli do malowania ścian użyto dobrej, zmywalnej farby to dobra wiadomość! Można je czyścić z pospacerowego błotka. Ubłocony pies to szczęśliwy pies 🙂 

7. Drzwi dla psów

Małe drzwi, umożliwiające zwierzakowi swobodne wychodzenie do ogródka pozwolą mu rozkoszować się smakiem nieskrępowanej wolności. Jeśli nie zostały przewidziane, może jest możliwość łatwego ich zamontowania? 

Jeśli Twój dom lub mieszkanie ma być przyjazne czworonożnym członkom rodziny, przekaż tę informację agentowi nieruchomości, z którym współpracujesz. Będzie mógł pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego lokum, gdzie Ty, Twoja rodzina oraz Wasze zwierzęta będą czuły się komfortowo. 

[AS 01-07-2020] 7 wskazówek, jak znaleźć dom przyjazny psom

Agata Stradomska Autor

Moją pasją są nieruchomości. Od ponad 10 lat pomagam klientom sprzedawać i wynajmować mieszkania, domy i działki. Jeśli planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość - zapraszam do kontaktu. Zadzwoń: tel: 662-307-207 lub napisz: [email protected]

Komentarze

  Grzegorz NetNajem

  (2 lipca 2020 - 06:46)

  Pomysłowy artykuł chociaż na drzwiczki chyba bym się nie zdecydował. Pani Agato tak z zawodowego “zboczenia” czcionka za mała ( nie wygodne dla użytkowników oraz dla SEO). Pozdrawiam.

  Sophieee

  (25 sierpnia 2020 - 16:30)

  Najbardziej przyjazdy dom dla psa to chyba taki w kształcie psa haha. Czytałam o właśnie takim hotelu na https://milton-nieruchomosci.pl/ i sama bym chętnie zamieszkała w takim budynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *