Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, gdy sezon w pełni

Studencie – nie daj się oszukać. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, gdy sezon w pełni

Sezon “polowań na mieszkanie” jest już rozpoczęty! 🏃‍♂️🏃‍♀️ 🏹 W tym roku atrakcyjne lokalizacje w dobrej cenie znikają zdecydowanie szybciej niż w ubiegłym, a na nieświadomych najemców, często studentów pierwszego roku lub młodych ludzi wynajmujących mieszkanie po raz pierwszy czyha wiele pułapek. 😒 Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, gdy sezon w pełni?

Zawsze warto korzystać z usług dobrego agenta nieruchomości, który pomoże w bezpiecznym najmie Jeśli jednak chcesz działać samodzielnie, mam garść wskazówek – jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, gdy sezon w pełni. Zapraszam do poradnikowej publikacji, z której dowiesz się m.in.

✔ Jak nie dać się oszukać przy wynajmie?

✔ Jak zorientować się w cenach mieszkań i pokoi na wynajem?

✔ Czy warto korzystać z superokazji na rynku najmu?

✔ Co należy sprawdzić przy zawieraniu umowy najmu?

✔ Czy warto korzystać z usług pośrednika?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz w moim artykule opublikowanym na stronach INFOR.pl Studencie – nie daj się oszukać. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, gdy sezon w pełni. Zapraszam do przeczytania.

Agata Stradomska Autor

Moją pasją są nieruchomości. Od ponad 10 lat pomagam klientom sprzedawać i wynajmować mieszkania, domy i działki. Jeśli planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość - zapraszam do kontaktu. Zadzwoń: tel: 662-307-207 lub napisz: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *