Bardziej lub mniej oczywiste pomysły na pozyskiwanie klientów

Jak nie wypaść z rynku i mieć zawsze pracę – bardziej lub mniej oczywiste sposoby na pozyskiwanie klientów

Agata Stradomska z Białe Lwy – Nieruchomości – Real Estate Agency zaprasza do lektury najnowszego magazynu ESTATE. „Jak nie wypaść z rynku i mieć zawsze pracę – bardziej lub mniej oczywiste sposoby na pozyskiwanie klientów” – Estate 04/2021

👌 Zapraszam do czytania najnowszego magazynu ESTATE, w którym znaleźć można wiele ciekawych artykułów dotyczących problematyki pracy agentów nieruchomości.

♨️ W tym magazynie pojawił się też mój artykuł „Jak nie wypaść z rynku i mieć zawsze pracę – bardziej lub mniej oczywiste sposoby na pozyskiwanie klientów”. Mam nadzieję, że znajdziecie w nim i dla siebie inspiracje. Bo chyba mało kto może powiedzieć „mam za dużo klientów”

„Jedną z najtrudniejszych (jeśli nie najtrudniejszą) rzeczą w pracy agenta nieruchomości jest stworzenie systemu pozyskiwania klientów. Kiedy agent opanuje tę umiejętność, ba, zrobi z niej element codziennej rutyny, nie tylko nie zginie, ale ma wtedy nawet szansę odnieść spektakularny sukces.” 

„Pozyskiwanie klientów możemy podzielić na aktywne – to znaczy, że to my pozyskujemy klientów (docieramy do nich, proponujemy usługi) i pasywne – czyli takie, kiedy to oni docierają do nas. Dużo łatwiej przekształcić zainteresowanego (lead) w klienta związanego umową (przekonać do współpracy), kiedy to on o nas zabiega, a nie odwrotnie. Ale nie łudźmy się, nic samo się nie dzieje. 

Nie łudźmy się, nic samo się nie dzieje.

Zapraszam do czytania🙂
#agatastradomska #estate #białelwy #pośrednik #agent #nieruchomości #agentnieruchomości #magazyn

Agata Stradomska Autor

Moją pasją są nieruchomości. Od ponad 10 lat pomagam klientom sprzedawać i wynajmować mieszkania, domy i działki. Jeśli planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość - zapraszam do kontaktu. Zadzwoń: tel: 662-307-207 lub napisz: [email protected]

Komentarze

    asa

    (23 grudnia 2021 - 12:26)

    super wpis bardzo mi się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.