Koszty zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym

Koszty zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym – ile wynoszą, czy można je ograniczyć?

Kupujesz mieszkanie lub dom? Czy wiesz jakie są koszty zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym – ile wynoszą, czy można je ograniczyć?

Największą pozycją na liście wydatków będzie cena, jaką za nie zapłacisz. Ale też kwota za jaką będziesz nabywać swoje M będzie miała wpływ na wiele innych istotnych kosztów. Dlatego warto skupić się na tym parametrze.

Korzystając z profesjonalnego wsparcia pośrednika nieruchomości otrzymasz nie tylko pełne wsparcie na każdym etapie transakcji ale i pomoc doświadczonego negocjatora.

Zapraszam do przeczytania artykułu mojego autorstwa “Koszty zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym – ile wynoszą, czy można je ograniczyć?” opublikowanego na stronach INFORu, z którego dowiesz się:

✔️ Z jakimi wydatkami należy się liczyć na wstępie

✔️ Jak można wydać mniej

✔️ Jaka jest różnica w kosztach związanych z zakupem mieszkania na rynku pierwotnym a wtórnym

✔️ W czym może pomóc pośrednik nieruchomości

Zapraszam do lektury!!

Agata Stradomska Autor

Moją pasją są nieruchomości. Od ponad 10 lat pomagam klientom sprzedawać i wynajmować mieszkania, domy i działki. Jeśli planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość - zapraszam do kontaktu. Zadzwoń: tel: 662-307-207 lub napisz: [email protected]

Komentarze

  Agata

  (8 lipca 2021 - 14:52)

  Chciałabym poznać Pani opinię na temat cen mieszka. Czy wzrosty kiedyś się skończą ? Jeśli tak to jak szybko? Pozdrawiam.

   Agata Stradomska

   (31 lipca 2021 - 17:49)

   Niestety, nie mam na to pytanie pewnej odpowiedzi. Jeśli wzrosty się nie skończą, to przynajmniej wyhamują, bo tak działa zawsze rynek. Jednak póki co jest duży popyt, a to napędza ceny. Kiedy popyt zacznie spadać, ceny jeszcze przez jakiś czas nie będą maleć..
   Spodziewamy się inflacji, jest wzrost kosztów budowy – więc to też wpływa na ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *